Podaruj prezent, który jest wyrazem troski 🥰 Trzy kroki do prezentu, dzięki któremu uśmiech nie znika z twarzy

Idealny prezent dla dzieci oznacza, że kierujesz się tym, co lubią, a świetnym pomysłem jest dodanie elementu personalizacji, która wywoła efekt wow!

Kiedy wręczamy prezent, oprócz tego, że naszym celem jest uszczęśliwienie osoby otrzymującej prezent, chcemy jej też dać do zrozumienia, że prezent został dobrany z należytą starannością. Przypomnij sobie jakąś okazję, jak miło Ci było, gdy bliska osoba dobrze przemyślała prezent, kierowała się Twoimi upodobaniami i w końcu osiągnęła oczekiwany efekt – wywołała na Twojej twarzy uśmiech od ucha do ucha. Pewnie i Ty kierujesz się taką „filozofią” – również wtedy, gdy w grę wchodzi idealny prezent dla dzieci.

Choć czasami wydaje nam się, że są zbyt małe, by rozumieć, co kryje się za prezentem, maluchy doskonale wiedzą, że idealny prezent dla dzieci obejmuje także to, że został starannie dobrany, więc wyrazem troski może być nawet drobiazg. Przy wyborze prezentu dla bliskiej osoby warto najpierw pomyśleć o jej hobby. Czy dziecko jest fanem sportu, lubi zwierzęta, interesuje się gotowaniem, a może samochodami? Może uwielbia rysować lub godzinami czyta książki i przegląda w nich ulubione ilustracje? Zanim zaczniesz szukać idealnego prezentu dla dzieci, zastanów się, co sprawia im radość. Przypomnij sobie Wasze wspólne rozmowy, być może wyraziły w nich niektóre ze swoich (ukrytych) życzeń.

Idealny prezent dla dzieci w zaledwie trzech krokach

Słuchaj👂🏼
Personalizuj 💫
Zapakuj 🎁

Zatem pierwszym krokiem do prezentu będącego wyrazem troski jest słuchanie! Dowiedz się podczas rozmowy, jak dziecko najchętniej spędza wolny czas i jakie jest jego ulubione hobby. Mając już te ważne informacje, możesz rzucić się w wir poszukiwań idealnego prezentu dla dzieci. Jeśli lubi sport i spędzanie czasu na świeżym powietrzu, możliwości jest naprawdę MNÓSTWO! To może być piłka, nowe rolki, zestaw do badmintona… Jeśli maluch wykazuje zamiłowanie do przygody, może pomyśl o namiocie! Można się w nim schować, spotykać z przyjaciółmi, pobawić, poczytać, a w ciepłe i pogodne dni możesz go rozłożyć na podwórku, a podekscytowanie będzie jeszcze większe. Już widzimy, jak w namiocie bawią się wszystkie dzieciaki z sąsiedztwa, a Twój maluch uśmiecha się od ucha do ucha 😍 Z kolei zimą czytanie książek i zabawa ulubionymi pluszakami w namiocie będzie prawdziwą frajdą !

Małych miłośników gotowania zachwycą foremki do ciast w najbardziej zabawnych kształtach. Dodatkowo możesz podarować dziecku specjalny, a prosty przepis na ciasteczka lub herbatniki i zaproponować ich wspólne przygotowanie 🍪. W ten sposób dajesz mu praktyczny prezent związany z jego ukochanym hobby, wspaniałe doświadczenie, a przepis to wspomnienie, do którego będzie chętnie wracać, nawet kiedy dorośnie. Gdy jeszcze tylko zapakujesz wszystko w metalowe pudełko, czekające na pierwsze ciasteczka… będzie idealnie! 🎁.

Kolejnym krokiem, który możesz uwzględnić poszukiwaniach, jest PERSONALIZACJA! Ona stała się czymś więcej niż tylko imieniem na prezencie, niesie ze sobą emocje, tworzy wyjątkowe wspomnienia i pokazuje, że prezent został naprawdę dobrany ze szczególną starannością.

Przede wszystkim zacznijmy od konkretnych liczb – według Independent, aż 65% respondentów ankiety wolałoby otrzymać personalizowany prezent niż powszechnie dostępny wariant „zwykły”. Dzieje się tak dlatego, że personalizacja to coś więcej od samego imienia na prezencie. Personalizowany prezent przechodzi próbę czasu i jest przechowywany znacznie dłużej niż typowe prezenty, więc ta sama ankieta pokazała, że jedna trzecia respondentów zachowuje taki prezent – na zawsze! Jedna czwarta respondentów woli personalizowany drobiazg od dużego i drogiego prezentu. Personalizacja wiąże się z tworzeniem wspomnień, ale także wyjątkowych uczuć, dlatego wybierając personalizowany prezent, masz w ręku podarunek, który jest wyrazem troski, a tym samym idealnym prezentem dla dzieci. Teraz, gdy wyjaśniliśmy Ci, dlaczego personalizacja jest tak dobrym i ważnym wyborem, przedstawiamy również kilka propozycji. Jedną urodzinową i jedną świąteczną, ponieważ prezentów na te właśnie okazje najczęściej szukamy w kontekście dzieci.

Wyobraź sobie prezent, w którym Twoje dziecko jest superbohaterem!

A gdybyśmy Ci tak powiedzieli, że Twoje dziecko może być SUPERBOHATEREM opowieści i głównym bohaterem książki? Brzmi idealnie, bo wiemy, że wywoła uśmiech od ucha do ucha, a książkę będzie uwielbiało i czytało na okrągło! Jeśli zastanawiasz się, co jest spersonalizowane, oto odpowiedź: możesz stworzyć postać dziecka i jego przyjaciela/przyjaciółki z imieniem, fryzurą, kolorem włosów i innymi szczegółami. Dodaj osobistą dedykację, a także zdjęcie, które sprawi, że prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy!

Opowieść „Plastelinek i ja” opowiada o pewnym cudownym dniu, w którym Twoje dziecko chce pomóc swojemu przyjacielowi/przyjaciółce, który/-a znalazł/-a się w tarapatach. Zamarzy wtedy o mocy superbohatera, a w parku pojawi się Plastelinek. Maluszek i Plastelinek wspólnie uratują ptaki, które wypadły z gniazda, zatrzymają rozpędzony samochód, ale też nauczą się, co to znaczy być prawdziwym superbohaterem. Dowiedz się, co będzie się dalej, czytając tę wspaniałą książkę wspólnie z dzieckiem 😍.

Jak już wspomnieliśmy, druga sugestia wiąże się z Bożym Narodzeniem, a ściślej magią Wigilii 🎄 Jak tylko pomyślimy o okresie świątecznym, odczuwamy w sercach jakieś ciepło, a to samo poczuje Twój maluszek z książką „Magia nocy wigilijnej“. To bożonarodzeniowa bajka, ujawniająca tajemnicę orkiestry, która przez całą świąteczną noc gra kołysankę, usypiającą wszystkich ludzi na świecie. Ta kołysanka chroni Świętego Mikołaja przed wzrokiem ciekawskich dzieci i w ten sposób przyczynia się do zachowania świątecznej magii.

Ale co się stanie, jeśli jedno dziecko nie śpi? A co, jeśli to Twoje dziecko? Jedno jest pewne – czeka je magia i przygoda! W najlepszym prezencie świątecznym możesz stworzyć postać dziecka z imieniem, fryzurą, kolorem włosów i innymi szczegółami, dodać osobistą dedykację i zdjęcie. Tak – idealny prezent dla dzieci ❤️

Na koniec nie zapomnij też o jakimś fajnym opakowaniu! Jeśli chcesz wywrzeć swoim prezentem wrażenie i pokazać, jak wiele wysiłku i uwagi wymagało jego przygotowanie, nie lekceważ tego ostatniego kroku. Może to być jakiś szalony papier ozdobny, kolorowe pudełko z mnóstwem kokardek i baloników… Puść wodze fantazji, wierzymy, że pomysły przyjdą same i sprawią, że gdy dziecko zobaczy prezent, nie będzie mogło przestać się uśmiechać.

Poznaj nasze personalizowane opowieści