Blog

Największe świąteczne porażki: Kiedy sprawy przybierają zły obrót

Martwisz się, jak przygotować starsze dziecko na rodzeństwo? Wypróbuj kilka wskazówek, które pomagają wspierać dzieci w każdym wieku

Zdradzamy sekret najoryginalniejszych świątecznych prezentów 🎁 Pod choinkę dostały je już dziesiątki tysięcy dzieci!

Mamy świetne wieści, poszukiwania dobiegają końca! Jeśli odpowiesz twierdząco na poniższe pytania, mamy dla Ciebie najpiękniejszy prezent na Święta, który Twoje dziecko zapamięta na zawsze!

Autor i ilustrator Kyle Beckett: „W rezultacie cała ta ciężka praca jak najbardziej się opłaciła”

Kyle Beckett zilustrował nową personalizowaną książkę Magicznego Pióra „Gdzie zniknęła babcia“ i zdradził szczegóły swojego procesu twórczego.

Dlaczego personalizowane prezenty są tak popularne? Ty też wybierz podarunek, który przyciągnie szczególną uwagę!

Personalizacja prezentów od lat jest hitem, a badania wykazały, że aż 65% respondentów woli otrzymać spersonalizowany prezent niż zwykły, powszechnie dostępny wariant.

MITY O MACIERZYŃSTWIE: 5 rzeczy, o których myślimy, że są nam znane, a potem rodzi się dziecko

Mity na temat macierzyństwa tworzą mylny obraz rodzicielstwa, a rzeczywistość jest często zupełnie inna. W nowym blogu staraliśmy się obalić niektóre z nich.

Uszczęśliw babcię oryginalnym prezentem, który wywoła uśmiech na jej twarzy

Nie sposób odwdzięczyć się jej za wszystko, co zrobiła dla wnuków, jednak oryginalny prezent dla babci może ją uszczęśliwić i stać się najcenniejszą pamiątką, która roztapia jej serce!

Autorka Andrijana Majstorović: 'Babcie są kluczowymi postaciami w naszym dorastaniu, chcieliśmy książki, która je uszczęśliwi i okaże uznanie za wszystko, co robią dla swoich wnuków'

Andrijana Majstorović jest autorką nowej presonalizowanej książki „Gdzie zniknęła babcia?“, która celebruje jedną z największych miłości – tę pomiędzy babcią i wnukiem.

Zapisz się na newsletter, a doczeka Cię wiele niespodzianek

Zarejestruj się i bądź jednym z pierwszych, który dowie się o ekskluzywnych zniżkach, nowościach, korzyściach i wielu innych

Poznaj nasze personalizowane opowieści