NAJPIĘKNIEJSZY PREZENT DLA RODZEŃSTWA

Wyobraź sobie jeden prezent dla wszystkich dzieci! 🎁 Zachwyć rodzeństwo prezentem, w którym ratują święta

Chcesz rozweselić wszystkie swoje dzieci jednym prezentem? Umieść je w opowieści, w której to właśnie one są głównymi bohaterami i wyślij dwoje, troje, a nawet czworo maluchów w niezapomnianą podróż ze Świętym Mikołajem!

Choć Święta mogą się wydawać odległe, są już tuż za rogiem. Być może jeszcze nie nucimy naszych ulubionych świątecznych hitów ani nie pieczemy ciasteczek, ale najwyższy czas zacząć szukać prezentów, którymi wywołasz uśmiechy na twarzach i zacząć planować, co podarujesz najmłodszym i najsłodszym członkom rodziny. Wiemy, że znalezienie jednego uniwersalnego prezentu dla dzieci jest trudne. Właśnie dlatego Magiczne pióro stworzyło Miasteczko Śnieżnych Jeźdźców! Personalizowana bajka dla rodzeństwa, w której razem ratują Boże Narodzenie.

5 powodów, dla których książka „Miasteczko Śnieżnych Jeźdźców” jest najlepszym prezentem dla dzieci na Boże Narodzenie

#1 – Książka jest personalizowana

Ups! W pierwszym akapicie już Wam zdradziliśmy jeden fakt – ten najpiękniejszy prezent dla rodzeństwa jest całkowicie personalizowany. Co to dokładnie oznacza? W książce możesz wykreować ilustrowane postaci, które nieodparcie przypominają Twoje maleństwa. Wpisz ich imiona, wybierz kolor oczu i fryzury, dodaj okulary i czary-mary! Za pomocą kilku kliknięć, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, Twoje dzieci stają się bohaterami własnej opowieści przygodowej, która będzie idealnym prezentem dla dzieci pod choinką. Jeśli Twoje dzieci są jeszcze za małe, aby samemu cieszyć się książką, „Miasteczko Śnieżnych Jeźdźców” może być wspaniałym wspomnieniem ich pierwszych wspólnych Świąt.

#2 – Możesz wybrać liczbę postaci

W Miasteczku Śnieżnych Jeźdźców każde dziecko jest mile widziane, więc możesz wysłać w niezapomnianą podróż dwoje, troje, a nawet czworo maluchów! Tak, dobrze widzisz – można spersonalizować 2-4 głównych bohaterów, a wybór ich liczby należy wyłącznie do Ciebie! Poza tym, chociaż pisaliśmy, że to najlepszy prezent dla rodzeństwa (co jest prawdą! 😉), bohaterowie niekoniecznie muszą być rodzeństwem; możesz dołączyć najlepszych przyjaciół lub krewnych swoich maluchów, z którymi najbardziej lubią się bawić podczas rodzinnych spotkań.

#3 – Dzieci będą częścią niezpomnianej przygody

Ta fantastyczna zimowa bajka przenosi dzieci w sam środek zadziwiającej śnieżnej przygody i to z bardzo nietypowego powodu – nigdzie na świecie nie pada śnieg. Twoje maluchy zostaną wezwane do pomocy! W tej szalonej przygodzie będą szybować po niebie na żywych płatkach śniegu, napotykać ogromne bałwany, mknąć w powietrzu kolejką i pomagać Świętemu Mikołajowi, by w końcu uratować Boże Narodzenie.

#4 – Możesz wstawić zdjęcie dzieci i wyjątkową dedykację

Możesz całkowicie dostosować „Miasteczko Śnieżnych Jeźdźców” do swoich życzeń – oznacza to, że oprócz ilustrowanych postaci możesz wstawić zdjęcie dzieci, które wydrukujemy na pierwszej stronie książki. Ponadto możesz wpisać najpiękniejsze życzenia świąteczne i najsłodsze słowa o swoich pociechach w dedykacji, którą wydrukujemy pod zdjęciem i tym samym sprawimy, że ten prezent będzie naprawdę doskonały.

#5 – Książka stanie się wieczną pamiątką Twoich dzieci

Podsumowując, ta personalizowana książka nie tylko sprawi, że to Boże Narodzenie będzie najwspanialsze ze wszystkich dotąd, ale także zapewni całej rodzinie chwile bliskości, których nigdy nie zapomnicie. Stanie się jedną z tych budzących nostalgię i przywołujących niezliczone piękne świąteczne wspomnienia opowieści, do których tradycyjnie wracacie z roku na rok. Przejrzyj więc książkę, spersonalizuj ją i stwórz wieczną pamiątkę dla całej rodziny!

Poznaj nasze personalizowane opowieści