Poszukiwania najlepszego prezentu na Święta dobiegły końca! Odkryj prezent, który roztopi serca i wywoła uśmiechy na twarzach

Mamy świetne wieści, poszukiwania dobiegają końca! Mamy dla Ciebie najpiękniejszy prezent na Boże Narodzenie, który Twoje dziecko zapamięta na zawsze!

Nadchodzi najpiękniejszy, najbardziej oczekiwany i rozgrzewający okres w roku, ale jedno wciąż Cię niepokoi – idealny prezent na Boże Narodzenie.

To prezent, który uszczęśliwi malucha, przyjaciółkę lub członka rodziny, który wywoła uśmiech na ich twarzach, roztopi serca. Świąteczny prezent, który pamięta się długooo! Esencją Świąt jest wspólnota, jednak wciąż chcesz zobaczyć ten uśmiech od ucha do ucha, gdy maluch rozpakowuje swój wyczekiwany prezent na Boże Narodzenie.

Tu pojawia się mały problem.
Co dać dzieciom, gdy nie chcesz dać:
-zabawek
-słodyczy
-ubrań?

Podaruj najoryginalniejszy prezent, który zachwyci każdego – spersonalizowaną bajkę, w której ONE SĄ GŁÓWNYMI BOHATERAMI!

Poniżej przedstawiamy nasze propozycje prezentów na Boże Narodzenie, którymi przyćmisz nawet samego Świętego Mikołaja.

Najpiękniejsza pamiątka pierwszych Świąt z maluszkiem

Prezent na Boże Narodzenie, który wzruszy świeżo upieczonych rodziców

„Jak przyszedłem na świat?” to personalizowana książka, która zatrzymuje czas, bo w niej Twoje dziecko na zawsze zostaje – Twoim maleństwem.

To kronika, ale z opowieścią.
Gratulacje, ale wieczne.
Album ze zdjęciami, ale najcenniejszy na świecie.
I najlepsza kapsuła czasu, jaką możesz sobie wyobrazić.

„Książka cudowna. Wywołała ogrom wzruszeń i łez. Osoby w niej spersonalizowane nie wierzyły, że to jest możliwe i występują w książce. Polecam gorąco, a ja pewnie jeszcze nie raz dokonam kolejnego zakupu. Dziękuję bardzo!”
-Elżbieta S.

Najprawdziwsza zimowa przygoda

Prezent na Boże Narodzenie, który łączy

A teraz wyobraź sobie prezent dla wszystkich dzieci!

„Miasteczko Śnieżnych Jeźdźców” to personalizowana książka, w której można dodać 2, 3 lub 4 głównych bohaterów, którzy wspólnie uratują Święta Bożego Narodzenia.

Od Ciebie zależy wpisanie imion i wybór wyglądu postaci. I staraj się nie płakać ze szczęścia, gdy dzieci rozpoznają się w książce.

„Piękna książka, już nie mogę się doczekać Świąt, aby zobaczyć zachwyt mojego dziecka, gdy na okładce przeczyta swoje imię i imię swojego braciszka, a co dopiero resztę książki, już nie mogę się doczekać! To pierwsza zamówiona u was książka, ale na pewno nie ostatnia!”
-Patrycja K.

„Hej mamo, czy to ja jestem w książce z Mikołajem?”

Prezent, z którym świąteczna magia nigdy nie zniknie

Nie wiesz co podarować na Święta dziecku, które ma wszystko? Wyślij je na niezapomnianą przygodę ze Świętym Mikołajem!

„Magia nocy wigilijnej” to prezent, który zachwyci każde dziecko i pozostanie najpiękniejszą pamiątką ulubionego dnia w roku.

A ty? W ramach podziękowania otrzymasz najcieplejszy i najmocniejszy uścisk.

„W tym roku Krzyś znalazł pod choinką „Magię nocy wigilijnej” i jest zachwycony! Czytamy ją codziennie rano i wieczorem, a jego ulubioną częścią jest morska kąpiel ze Świętym Mikołajem, on się z tego śmieje!”
Dorota F.

W te Święta pokaż babci, że jest najlepsza na świecie!

Wyjątkowy prezent dla najmłodszych, jak i tych trochę starszych

Osoba odpowiedzialna za najlepsze świąteczne słodycze również zasługuje na najlepszy prezent świąteczny.

Dlatego w te Święta stwórz najbardziej oryginalny prezent dla babci i wnuków, który przypomni im o ich nierozerwalnej więzi!

W spersonalizowanej książce „Gdzie jest babcia?” możesz wstawić imię i wizerunek babci i maksymalnie 6 wnuków!

Łzy radości gwarantowane.

„Książka jest piękna, babcia płakała ze szczęścia, gdy zobaczyła siebie i dzieci w bajce. Dziękuję bardzo za umożliwienie nam tej cudownej chwili.”
Maria A.

Poznaj nasze personalizowane opowieści