Każdy prezent może być wyjątkowy 🎄 Przygotowaliśmy 4 pomysły, jak zamienić prezent w spersonalizowany skarb

Prezenty personalizowane to takie, którym trzeba poświęcić trochę więcej uwagi i kreatywności. Przedstawiamy kilka inspiracji na te Święta Bożego Narodzenia.

Spersonalizowane prezenty nie wymagają wiele czasu, pieniędzy i szalonych materiałów! I w tym blogu Ci to udowodnimy.

Każdego roku pragniemy dołożyć wszelkich starań, aby zachwycić ukochane osoby świątecznym prezentem. Sam prezent nie jest tak ważny, jak uczucia, które chcemy przekazać tej osobie oraz włożony dodatkowy trud i uwaga, aby ją zachwycić. Uważamy, że odrobina Twojej kreatywności i czasu może zaowocować najwspanialszymi prezentami, które zachwycą bliskich!

Przygotowaliśmy dla Ciebie 4 wspaniałe pomysły, jak zamienić prezent w spersonalizowany skarb!

1. Prezent w spersonalizowanym opakowaniu

Prosty i wspaniały sposób na pokazanie dziecku, że jest dla Ciebie niezwykle ważne.
Znajdź najpiękniejszy papier do pakowania prezentu, niech to będzie kolor, który dziecko uwielbia! Następnie naklej na niego ozdobne naklejki z motywami, które dziecko lubi, np. z Mikołajem i reniferem. 🎅🏻 Takie naklejki są zawsze dostępne w sklepach z rękodziełem, a kiedy nadejdzie świąteczna gorączka, znajdziesz je prawie wszędzie, nawet w sklepie spożywczym.

Następnie przygotuj swoją najpiękniejszą czcionkę i za jej pomocą napisz imię dziecka na okładce lub na czystej kartce, którą zawiążesz ozdobną wstążką. Voila! 🎁 Twój prezent otrzymał odrobinę personalizacji, którą absolutnie zachwycisz. 😍 W ten prosty sposób każda paczka staje się pięknym spersonalizowanym prezentem pod choinką.

2. Spersonalizowane ciastka w spersonalizowanym słoiku

Tak, tak, wiemy. Bombonierki i czekoladki to zawsze dobry wybór na prezent dla osoby, która kocha słodycze, jednak poświęć chwilę na ten pomysł, gwarantujemy, że Ci się spodoba – spersonalizowane prezenty są najsłodsze na świecie! Na początek musisz dowiedzieć się, które ciasteczka, babeczki lub inne (suche) ciasto uwielbia dana osoba. 🍪 Gdy rozwiążesz ten problem, potrzebujesz przepisu! Tylko nie bierz pierwszego lepszego, który znajdziesz w internecie, spróbuj znaleźć najlepszy! Przygotuj wszystkie suche składniki i 1L słoik. Wsyp je do słoika w kolejności, w której Twoim zdaniem będą wyglądać najładniej.

🎀 Po zamknięciu słoika przywiąż do niego kartkę ozdobną wstążką, na której ręcznie napiszesz cały przepis. Możesz również przykleić naklejkę na słoiku. Niech tytuł nad przepisem zawiera imię osoby, której dajesz ten najsłodszy prezent. Na przykład: czekoladowe ciasteczka dla Marysi. Marysia będzie zachwycona pomysłem, ale także, gdy zdecyduje się zamienić składniki ze słoika w pyszności! 😍 Myślimy, że to cudowny pomysł! Niech stare słoiki po konfirurach staną się słodkimi spersonalizowanymi prezentami!

3. Spersonalizowane bony upominkowe

Tym prezentem absolutnie zachwycisz swoje dziecko! Wszyscy wiemy, że Święta w domu z dziećmi to istny chaos, odpady po opakowaniach prezentów, wszystkiego za dużo. Dziecko przez kilka tygodni cieszy się prezentami, a potem… znajduje sobie nowe zajęcia.

Zachwycisz go małym, ale GENIALNYM prezentem. Wytnij kawałki papieru w kształcie serca, choinki lub zwykłego kwadratu. Potrzebujesz tyle skrawków papieru, ile masz pomysłów.
Na jednej kartce możesz napisać „Idziemy do ZOO”, na drugiej „Nowa książka”, na trzeciej napisz nazwę tortu, który uwielbia dziecko… Na każdej możesz wpisać również datę ważności! Zrób dziurkę na krawędzi każdego kawałka papieru i zwiąż je razem ozdobną wstążką lub zepnij spinaczem. Zapakuj ten kreatywny zestaw bonów w ozdobne pudełko i najpiękniejszy prezent jest gotowy!

Wierzymy, że entuzjazm przyjdzie, gdy dziecko zda sobie sprawę, że w przyszłym roku na pewno pójdzie do zoo lub do kina, dostanie nową książkę, albo kiedy w sobotę zrobisz mu ulubione ciasto czy obiad… Z jednym prezentem cały rok wypełnił się wspaniałymi podarkami. 🎁

4. Podaruj najpiękniejsze wspomnienia

Nie musisz robić zdjęć i wkładać ich do jakiegoś nieporęcznego albumu, który będzie zbierał kurz na półce osoby, którą chcesz rozpieścić prezentem.

Znajdź fajne ramki lub utwórz jedną kreatywną, która będzie zawierać wszystkie Twoje ulubione zdjęcia i piękne wspomnienia. Możesz także w formie zdjęć tworzyć krótkie wiadomości lub ważne daty, jako wspomnienie wspólnych wycieczek, koncertów i najbardziej szalonych przygód. Takie spersonalizowane prezenty to wspaniały wybór dla osób starszych i najmłodszych. 😊

Trzeba jednak liczyć się z energią najmłodszych oraz okazjonalnymi meczami piłki nożnej i konkursami tanecznymi, które odbywają się w dziecięcych pokojach. Prezenty, a także najpiękniejsze wspomnienia, w tym przypadku rozsądniej jest zostawić w bezpiecznym miejscu. Ale gdzie? Albumy ze zdjęciami są świetne, ale dzieciom będzie brakować efektu WOW, a ramka zdecydowanie nie jest bezpieczna w pokoju dziecięcym. Wystarczy, że wybierzesz dwa najbardziej ulubione zdjęcia dziecka (lub dzieci) i dodasz je do książeczki, która nie ucierpi w pokoju, a dziecko z przyjemnością sięgnie po nią i będzie cieszyć się opowieścią. Takie spersonalizowane prezenty to prawdziwy skarb!

Nasze spersonalizowane książeczki zapewniają dzieciom wielogodzinną zabawę i wyjątkowe szczegóły (zdjęcia i dedykację), które sprawiają, że ten prezent jest najpiękniejszym wspomnieniem.

Poznaj nasze personalizowane opowieści