Blog

List od Świętego Mikołaja u nas jest zawsze darmowy!

Rola cioci jest nieoceniona 😍 Czy wiesz, jak ważną osobą jesteś w życiu dzieci?

Autor i ilustrator Kyle Beckett: „W rezultacie cała ta ciężka praca jak najbardziej się opłaciła”

Kyle Beckett zilustrował nową personalizowaną książkę Magicznego Pióra „Gdzie zniknęła babcia“ i zdradził szczegóły swojego procesu twórczego.

Dlaczego personalizowane prezenty są tak popularne? Ty też wybierz podarunek, który przyciągnie szczególną uwagę!

Personalizacja prezentów od lat jest hitem, a badania wykazały, że aż 65% respondentów woli otrzymać spersonalizowany prezent niż zwykły, powszechnie dostępny wariant.

MITY O MACIERZYŃSTWIE: 5 rzeczy, o których myślimy, że są nam znane, a potem rodzi się dziecko

Mity na temat macierzyństwa tworzą mylny obraz rodzicielstwa, a rzeczywistość jest często zupełnie inna. W nowym blogu staraliśmy się obalić niektóre z nich.

Uszczęśliw babcię oryginalnym prezentem, który wywoła uśmiech na jej twarzy

Nie sposób odwdzięczyć się jej za wszystko, co zrobiła dla wnuków, jednak oryginalny prezent dla babci może ją uszczęśliwić i stać się najcenniejszą pamiątką, która roztapia jej serce!

Autorka Andrijana Majstorović: 'Babcie są kluczowymi postaciami w naszym dorastaniu, chcieliśmy książki, która je uszczęśliwi i okaże uznanie za wszystko, co robią dla swoich wnuków’

Andrijana Majstorović jest autorką nowej presonalizowanej książki „Gdzie zniknęła babcia?“, która celebruje jedną z największych miłości – tę pomiędzy babcią i wnukiem.

COŚ NOWEGO DLA BABCI I WNUKÓW! Odkryj uniwersalny prezent, który zachwyci dzieci i sprawi, że babcia rozpłynie się ze szczęścia

„Gdzie zniknęła babcia?“ to nowa personalizowana książka dla babci i wnuków, która jeszcze bardziej zbliży do siebie babcię i jej ulubieńców

Poznaj nasze personalizowane opowieści