Najpiękniejszy prezent dla rodzica i dziecka

Poersonalizowany prezent, który wzmocni więź między rodzicem i maluchem!

Jak przyszedłem na świat?

Ten personalizowany bestseller o mamie, tacie i maluszku będzie najlepszym prezentem i najpiękniejszą pamiątką z okazji narodzin, Chrztu Świętego, pierwszych urodzin, czy po prostu, bez okazji.

Stwórz bajkę o swojej rodzinie i przekonaj się, dlaczego ta książka już od pierwszego czytania staje się ulubioną lekturą w wielu rodzinnych biblioteczkach.

Największy skarb taty

Personalizowana przygoda, w której tata i maluszek jako główni bohaterowie wyruszają w piracki rejs, który dodatkowo wzmocni więź między tatom i jego skarbem.

Pewnego dnia książka stanie się najpiękniejszą pamiątką, a tata już zawsze będzie wspominał wyjątkowe chwile bliskości ze swoim maluszkiem.

Największy skarb mamy

Personalizowana bajka, w której mama i jej mały skarb jako główni bohaterowie, razem wyruszają na przygodę, która jeszcze bardziej wzmacnia więź między mamą i maluszkiem.

Książka to nie tylko prezent, ale i najpiękniejsza pamiątka czasu, w którym mama i dziecko wspólnymi siłami odkrywali nowy magiczny świat.

Jak przyszliśmy na świat?

Narodziny dziecka to ogromna radość dla całej rodziny, ale kiedy rodzą się bliźniaki, te szczęście jest podwójne.

Personalizowana bajka o mamie, tacie i ich dwóch radościach, dopełni szczęście i doda kroplę magii w najbardziej wyjątkowych chwilach, jak narodziny, chrzciny czy pierwsze urodziny i zostanie wieczną pamiątką dla całej rodziny.

Co myślą o nas nasi klienci

Jak zamówić?

1. Dodaj dziecko do opowieści

2. Przekartkuj za darmo

3. Za darmo dodaj zdjęcie i dedykację

4. Zapakuj i wyślij

Chwile bliskości z naszymi personalizowanymi książkami