PERSONALIZOWANA KSIĄŻKA DLA MAMY I DZIECKA

Największy skarb mamy

PERSONALIZOWANA KSIĄŻKA DLA MAMY I DZIECKA

Największy skarb mamy

Zajrzyj do najcieplejszej personalizowanej opowieści, jaką kiedykolwiek opowiedziano. Wprowadź imię mamy i jej małego skarbu, a zobaczysz, jak między okładkami zawarliśmy największą miłość na świecie. Jeśli jesteś mamą, wpisz swoje imię i zobacz, jak zamieniamy Cię w kapitana statku! Stwórz swój niepowtarzalny egzemplarz i podaruj najpiękniejszy prezent – taki, który zostanie zapamiętany i zachowany na zawsze.

Wiek: 3-9

Twarda oprawa, format A4 podłużny leżący, 42 strony

Zamów już dziś, a dostawa dotrze do Ciebie: 01. czerwca - 04. czerwca

129,90
Stwórz swoją książkę tutaj

Povratak a prethodni korak

Dowiedz się więcej o książce „Największy skarb mamy”

Opowieść, która rozgrzewa serca

Poznaj najcieplejszą opowieść, jaką kiedykolwiek opowiedziano! Książka, w której głównymi bohaterami są mama i dziecko, z uścisku mamy prowadzi prosto do niezapomnianej przygody! Pewnego dnia ta opowieść stanie się dla dziecka najpiękniejszą pamiątką, a mama na zawsze zapamięta wyjątkowe chwile spędzone ze swoim maleństwem.

Ekscytująca piracka przygoda, która wzmacnia więzi

Każda mama postrzega swoje dziecko jako największy skarb i byłaby w stanie przemierzyć dla niego najbardziej szalone oceany (nawet Czarytlantyk!). To opowieść właśnie o tym – szalonej wyprawie pewnej bezgranicznie kochającej mamy i małego marzyciela.

Prezent, który pozostanie na zawsze

Spraw, by książka była jeszcze bardziej wyjątkowa. Dodaj zdjęcie, swoją osobistą dedykację i stwórz prezent, który pozostanie na zawsze – i którego nie zapomnisz nawet przy przeprowadzce ;).

Zamów już dziś, a Twoja książka dotrze w ciągu 9 dni roboczych!

Jak zamówić?

1. Dodaj dziecko do opowieści

2. Przekartkuj za darmo

3. Za darmo dodaj zdjęcie i dedykację

4. Zapakuj i wyślij

Więcej magicznych, personalizowanych książek