Adwent się zaczął! Specjalnie dla Was zrobiliśmy listę 10 stacji radiowych, które wprowadzą Was w świąteczny nastrój najlepszymi hitami.

Kolędy bez przerwy! Jeśli nie masz jeszcze gotowej świątecznej playlisty, nie martw się! Mamy listę świątecznych stacji radiowych. Baw się 24/7!

I w końcu się doczekaliśmy! 😍 Weszliśmy w okres adwentu przepełniony dobrymi uczynkami, pysznymi pierniczkami, świecącymi dekoracjami, bogato zdobionymi ulicami, spotkaniami z bliskimi i przygotowaniami na to, na co wszyscy tak czekamy – BOŻE NARODZENIE! Dziś nie będziemy Wam pisać o tym, że „Kevin sam w domu” jest filmem obowiązkowym w tym okresie (choć to prawda). Przygotowaliśmy dla Was coś, czego naprawdę potrzebujecie. Listę stacji radiowych, które ulepszą Wam ten okres najlepszymi świątecznymi hitami NON-STOP.
PS nie martw się, wierzymy, że każdy z poniższych ma w swoim repertuarze ulubiony klasyk każdego „All I want for Christmas” 😉

1. RMF Święta

Posłuchaj tutaj 📻

2. Radio FM

Posłuchaj tutaj 📻

3. Christmas FM

Posłuchaj tutaj 📻

4. Radio.pl

Posłuchaj tutaj 📻

5. Radio Santa Claus

Posłuchaj tutaj 📻

6. CBN Christmas Radio

Posłuchaj tutaj 📻

7. Christmas Song Radio

Posłuchaj tutaj 📻

8. Heart Christmas

Posłuchaj tutaj 📻

9. Always Christmas Radio

Posłuchaj tutaj 📻

10. Santa Radio

Posłuchaj tutaj 📻

Dobrze. To wszystko, muzykę masz, Adwent się zaczął, świąteczny nastrój też jest. Czego więcej Ci potrzeba? Podgłoś radio, usiądź wygodnie w fotelu i ciesz się. Ale żeby mieć swoje „5 minut” spokoju, potrzebne jest oczywiście zajęcie dla dzieci. To też nie jest problem. Spersonalizuj jedną z najpiękniejszych świątecznych bajek z Magicznego pióra i podaruj dzieciom najpiękniejszy świąteczny czas. 😍

Poznaj nasze personalizowane opowieści