Jak spędzić Sylwestra z dzidziusiem? ✨ Przygotowaliśmy 7 pomysłów, abyście zapamiętali tę noc na długo.

Sylwester z dzidziusiem i Sylwester przed… Nie trzeba chyba pisać na czym polega różnica, ale w kilku zdaniach opiszemy przed i po!

Sylwester przed narodzinami dziecka: impreza do 5 rano, całonocne picie szampana w cekinowej sukienkce, której już nigdy nie założysz. 🥂

Sylwester po narodzinach dziecka: hmm.. będzie nieco spokojniejszy.

Nowy Rok z dzieckiem będzie jak dotąd najbardziej wyjątkowy!

Nie znaczy to jednak, że Wasz pierwszy wspólny Sylwester z dzidziusiem musi być nudny. Tak naprawdę może być najlepszym ze wszystkich do tej pory – i to nie tylko ze względu na brak kaca!

Myśleliśmy z wyprzedzeniem i wymyśliliśmy 7 sposobów, jak sprawić, by był wyjątkowy.

1. Stwórz przytulną atmosferę w domu.

Kocyk. Kanapa. Film. Jedzonko. Szampan.
Czy jest coś lepszego od świętowania w przytulnym domku?
Dzidziuś i Ty gotowi do delektowania się wolnym wieczorem, bez paniki, że się gdzieś spóźnicie. Całkowita idylla, zwłaszcza w porównaniu z chaosem, który zazwyczaj panuje. Nawet jeśli zaśniecie o 22:00, kto może mieć do Was pretensje? 😉

2. Stwórz kapsułę czasu

…jako wieczne wspomnienie tej chwili. 💜
Zbierz kilka ulubionych rzeczy dziecka z zeszłego roku oraz dwa lub trzy zdjęcia i włóż je do pudełka. Zapisz wspomnienia z zeszłego roku i nie zapomnij dodać nadziei i marzeń na przyszłość.

Albo jeszcze lepiej – uzyskaj ten sam efekt za pomocą książki, która jest również najpiękniejszym prezentem.

„Jak przyszedłem na świat?” to personalizowana książka, która zatrzymuje czas, bo Twoje dziecko na zawsze pozostaje w niej Twoim maleństwem.
💫 To kronika, ale z opowieścią.
💫 Gratulacje, ale wieczne.
💫 Album ze zdjęciami, ale najcenniejszy na świecie.
💫 I najlepsza kapsuła czasu, jaką możesz sobie wyobrazić.

Spersonalizuj ją już dziś i zachowaj na zawsze!

3. Zróbcie się na bóstwo

Ubierz swojego dzidziusia w sukieneczkę baletnicy lub maleńki garniturek z muszką, nie zapomnij też o mężu! 📸 Róbcie sobie zdjęcia i spędźcie ten wyjątkowy dzień jak należy, niech pierwszy Sylwester z dzidziusiem zostanie zapisany na fotografii.

4. Rozrzucajcie konfetti

Nawet najmniejsze maluchy będą zachwycone latającymi w powietrzu kolorowymi, błyszczącymi konfetti. 🎉Zrozumieją, że to szczególna okazja niczym urodziny! Bańki mydlane to również wspaniały pomysł, a bałaganem będziesz się przejmować w przyszłym roku.

5. Zorganizuj sylwestrowe piżama party

Dla mam i dzidziusiów oczywiście!
Jeśli masz na tyle miejsca, przygotuj spotkanie dla swoich przyjaciółek mam i ich dzieci, które będą spokojnie spać w pokoju obok – trzymamy kciuki!
Najpiękniejsze jest to, że nie musicie się martwić o transport we wczesnych godzinach porannych. 😏

6. Wykonajcie wyjątkowe sylwestrowe dekoracje

Zakasajcie rękawy i pożegnajcie stary rok w najbardziej kreatywny sposób – miniwarsztatami! Wykonajcie łańcuch z papierowych gwiazdek i na każdej zamieśćcie po jednej literze imienia dziecka.
Nadchodzące lata również pożegnajcie w atmosferze kreatywności. 💫

7. Oglądajcie fajerwerki

Przez okno lub na zewnątrz – Twoje dziecko będzie oczarowane tymi wszystkimi kolorami i połyskującymi światłami. Przygotuj mu czapeczkę, by stłumić odgłosy wystrzałów i sprawdź, gdzie się znajduje najbliższe wyjście na wypadek, gdyby się przestraszyło.

Poznaj nasze personalizowane opowieści