Zbliża się Dzień Ojca! Odkryj prezent, który wzruszy tatę i wywoła uśmiech na twarzy dziecka

Co podarować na Dzień Ojca? Mamy najoryginalniejszą odpowiedź na to pytanie – zajrzyj i dowiedz się, o co chodzi!

Dzień Ojca obchodzi się każdego roku, by podkreślić znaczenie roli ojca w życiu dziecka. W Polsce obchodzony jest 23 czerwca, co oznacza, że zbliża się wielkimi krokami! Ale co podarować temu najważniejszemu mężczyźnie z okazji jego święta?

Personalizowana opowieść o tacie i dziecku

Tatowie są prawdziwymi superbohaterami, a my na Dzień Ojca mamy prezent, który to uwieczni. Umieść tatę i dziecko w personalizowanej opowieści, gdzie to właśnie oni będą głównymi bohaterami – na bank! Skarb taty to opowieść, która zachwyci malucha, a u taty wywoła łzy radości (chociaż pewnie będzie twierdził, że coś mu wpadło do oka 😉). W ten sposób zafundujesz temu wyjątkowemu duetowi mnóstwo niezapomnianych wspólnych chwil i wieczną pamiątkę ich nierozerwalnej więzi.

Umieść tatę i dziecko w spersonalizowanej historii, w której to oni są głównymi bohaterami!
Poniżej odkryj szczegóły, które pokażą Ci, że ta książka jest najlepszym prezentem na Dzień Ojca!

Wstaw imiona i postaci w kilku krokach

Tworzenie książki jest niezwykle proste, a jednocześnie zabawne, więc możesz w to włączyć maluszka. Wstaw imiona taty i dziecka, i stwórz ilustrowane postaci. Tata ma wąsy, siwe włosy i niebieskie oczy, a może jest brązowookim, łysym mężczyzną z brodą? Ty wybierasz! Tatę będzie przytulać na okładce jego mały skarb – również uderzająco podobny do dziecka. Tego prezentu na Dzień Ojca nikt nie przebije!

Niezapomniane wspomnienie

Gdy tata w Dniu Ojca otworzy książkę, spotka go kolejna niespodzianka! Do personalizowanej opowieści możesz dołączyć specjalną dedykację na Dzień Ojca oraz dwa zdjęcia taty i dziecka. To wszystko sprawi, że prezent w postaci cudownej personalizowanej książki stanie się najpiękniejszym wiecznym wspomnieniem.

Prezent, który jest od razu gotowy do wręczenia

Jeśli chcesz, możesz zapakować książkę w najsłodszy papier ozdobny, wprowadzając dodatkowy element magii, możesz też dobrać kartkę z życzeniami dla naaaaaajlepszego taty na świecie. Niech dziecko narysuje na Dzień Ojca coś szalonego i napisze imię taty. Obserwujcie, jak serce taty rozpływa się, a uśmiech staje się coraz szerszy.

Przygoda, która zbliża

Każdy tata uważa swoje dziecko za największy skarb i dla niego byłby w stanie przepłynąć najbardziej szalone oceany (nawet Czarytlantyk!). To opowieść właśnie o tym – szalonej wyprawie pewnego kochającego taty i dziecka o niezwykle bujnej wyobraźni. To niezapomniana przygoda, do której zarówno tata, jak i dziecko będą powracać jeszcze wiele razy po Dniu Ojca.

Poznaj nasze personalizowane opowieści