Uszczęśliw babcię oryginalnym prezentem, który wywoła uśmiech na jej twarzy

Nie sposób odwdzięczyć się jej za wszystko, co zrobiła dla wnuków, jednak oryginalny prezent dla babci może ją uszczęśliwić i stać się najcenniejszą pamiątką, która roztapia jej serce!

Nic nie może się równać z miłością babci do wnuków. Od samego początku swoim uśmiechem upiększa wnukom dni, opowiada najlepsze i najciekawsze bajki, jest ramieniem do płaczu, poprawia humor najpyszniejszymi ciastami… Z powodu pandemii w ciągu ostatnich dwóch lat mnóstwo dzieci było odseparowanych od swoich babć i dziadków i długo ich nie widziało. Lato, które daje nam tyle radości, to idealny moment na ponowne spotkania, zresztą wiele dzieci spędza wakacje z babciami i dziadkami . Na pewno zgodzisz się z nami, że nawet teraz, jako osoba dorosła, właśnie takie wakacje wspominasz jako najpiękniejsze! Aby choć trochę pokazać babci, jak bardzo jest ważna, proponujemy przygotowanie prezentu dla babci, dzięki któremu wnuki wywołają uśmiech na jej twarzy. Nie sposób odwdzięczyć się babci za wszystkie rzeczy, które robią dla swoich maluszków, ale mamy kilka propozycji prezentów dla babci, które z pewnością ją wzruszą. Jeśli chcesz, by prezent dla babci był naprawdę wyjątkowy, pomyśl o opcji spersonalizowanej, która zawsze wywołuje szczególne emocje i wzmacnia poczucie więzi.

Propozycje prezentów dla babci, które sprawią, że wciąż będzie się uśmiechać

Portret rodzinny z podpisem wnuka

Jeśli Twoje dziecko lubi wyrażać się artystycznie, to nie musisz się zbytnio zastanawiać nad prezentem dla babci. Kup mu naprawdę duże płótno, farby i pędzle, a następnie zaproponuj, aby narysowało portret rodzinny na prezent dla babci. Może to być najbliższa lub dalsza rodzina, a dziecku powiedz, by narysowało każdego członka rodziny tak, jak go widzi. Wierzymy, że już sama scena, w której wnuk tłumaczy babci, kim są wszyscy na obrazku, będzie genialna, a prezent dla babci uzyska miejsce na ścianie i zawsze będzie wywoływał uśmiech na jej twarzy.

Niech wnuki wcielą się w rolę deserowego szefa kuchni

Babcia z pewnością ma jakiś rodzinny przepis na ciasta, które przygotowuje na specjalne okazje. Dlaczego tym razem nie zamienić się rolami – niech wnuki wcielą się w rolę szefa deserów! Przed pójściem do babci przygotujcie razem ulubione ciasta. Niezależnie od tego, czy to prostszy, czy bardziej skomplikowany przepis, niech maluchy pomogą Ci w przygotowaniu, by później mogły powiedzieć babci, że to ich dzieło! Babcia nie tylko będzie się delektowała słodkościami, ale też wzruszy się, gdy zobaczy, że przekazała swój rodzinny przepis ukochanym wnukom.

P.S. Aby prezent dla babci był jeszcze bardziej uroczy, proponujemy wykonanie wraz z dziećmi ozdobnego pudełka na ciasto. I choć ciasta znikną w mgnieniu oka, pudełko pozostanie na długo jako pamiątka i zawsze wywoła uśmiech na twarzy babci. Kup zwykłą puszkę na ciastka i wodoodporne farby i niech dzieci puszczą wodze fantazji. Genialny prezent dla babci prawie gotowy!

Naszyjnik z imionami dzieci

Jeśli babcia jest miłośniczką biżuterii, postarajcie się wraz z dziećmi, by nosiła coś sentymentalnego! Zgodzimy się, że nie ma cenniejszej biżuterii niż ta, która przypomina o ukochanych osobach, tak więc ulubionym naszyjnikiem babci będzie ten, który łączy ją z wnukami. Jeśli to wyjątkowa okazja, proponujemy naszyjnik z imionami wnuków na wisiorku. Taki prezent dla babci jest delikatny, prosty i jesteśmy pewni, że będzie jednym z jej ulubionych.

Zestaw do kawy lub herbaty, dzięki któremu każdy łyk ulubionego napoju będzie jeszcze słodszy

Jeśli Twoja babcia jest fanką ciepłych napojów i lubi poranny lub popołudniowy rytuał picia kawy lub herbaty, to nie musisz już myśleć nad prezentem. W tym przypadku idealnym prezentem dla babci będzie zestaw do kawy lub herbaty. Może składać się z kompletu filiżanek, które świetnie sprawdzą się, gdy babcia chce zaprosić na kawę przyjaciółki lub kogoś z rodziny, a możesz podarować jej też dzbanuszek z filiżanką w zestawie, który sprawi, że jeszcze bardziej polubi rytuał picia herbaty. Najlepsze jest to, że przy każdym łyku ulubionego napoju babcia pomyśli o ukochanych wnukach!

Personalizowana książka, która sprawi, że babcia rozpłynie się ze szczęścia

Książki to zawsze świetny prezent, ale jeszcze lepszym wyborem jest wersja personalizowana, która wzbudza szczególne emocje. Jeśli nie masz pomysłu, jaki prezent dla babci wybrać, zwróć uwagę na nowość Magicznego Pióra, personalizowaną książkę „Gdzie zniknęła babcia?”. Ten prezent sprawi, że babcia rozpłynie się ze szczęścia, ale zachwyci też najmłodszych, bo oni również pojawiają się w książce! To zwariowana, ale jednocześnie ciepła opowieść o wnukach, które sporządziły komunikat o zaginięciu swojej babci. Niebywała bujna dziecięca wyobraźnia sprawia, że każdy kolejny scenariusz jest bardziej szalony niż poprzedni, a nowy etap poszukiwań odkrywa, dlaczego to właśnie ich babcia jest najlepsza na świecie. Zarówno babcię, jak i dzieci zachwycą możliwości personalizacji. W ten sposób do opowieści można dodać do sześciorga dzieci, co jest największą liczbą spersonalizowanych postaci jak dotąd! Poprzez tekst presonalizuje się imię babci i dziecka, dostosowuje wygląd postaci na ilustracjach, a także wybiera się budowę ciała personalizowanej postaci. Tak więc babcia może być pulchna lub szczupła, a można też bezpłatnie dodać zdjęcie babci i wnuka oraz napisać własną dedykację. Wierzymy, że ten prezent dla babci będzie ulubioną lekturą przed snem zarówno dla wnuków, jak i babci!

Poznaj nasze personalizowane opowieści