Zdradzamy sekret najoryginalniejszych świątecznych prezentów 🎁 Pod choinkę dostały je już dziesiątki tysięcy dzieci!

Mamy świetne wieści, poszukiwania dobiegają końca! Jeśli odpowiesz twierdząco na poniższe pytania, mamy dla Ciebie najpiękniejszy prezent na Święta, który Twoje dziecko zapamięta na zawsze!

Nadchodzi najpiękniejszy, najbardziej oczekiwany i rozgrzewający okres w roku, ale jedno wciąż Cię niepokoi – idealny świąteczny prezent. To prezent, który uszczęśliwi malucha, wywoła uśmiech na jego twarzy, roztopi jego serce, ten świąteczny prezent, który zapamięta na długooo!

Esencją Świąt jest wspólnota, jednak wciąż chcesz zobaczyć ten uśmiech od ucha do ucha, gdy maluch rozpakowuje swój wyczekiwany świąteczny prezent.

Świąteczny prezent, który na długo, długooo zostanie w pamięci

Myślisz, że to niemożliwe? Dla Magicznych Pisarzy nie ma rzeczy niemożliwych.
Jeśli odpowiesz twierdząco na poniższe pytania, mamy dla Ciebie najpiękniejszy świąteczny prezent ze wszystkich.

Czy Twoje dziecko marzy o wielkich przygodach?

Zabawy z gigantycznymi żółwiami na Galapagos, poznawanie niedźwiedzi polarnych na biegunie północnym, a może skakanie po lianach w jakiejś puszczy? Jesteśmy prawie pewni, że także Twoje dziecko fantazjuje o przygodzie, w której jest głównym bohaterem ratującym świat. Teraz może się to spełnić dzięki temu świątecznemu prezentowi.

Czy podczas każdej Wigilii próbuje złapać Świętego Mikołaja na gorącym uczynku?

Po miłej kolacji wigilijnej maluch idzie „spać”?
Jak każda mama udajesz, że nie słyszysz niespokojnego wiercenia się pod kołdrą, więc sama kładziesz się spać. Około północy słyszysz kroki „cicho” skradające się do pozycji strategicznej w domu – tej, z której doskonale widać choinkę.


Ile Wigilii Twój maluszek spędził czekając boso na Świętego Mikołaja? W końcu udaje Ci się jakimś cudem wmówić mu, że zasnął dosłownie chwilę przed tym, gdy Święty Mikołaj wemknął się przez komin.

Nie może się doczekać śniegu?

Pierwszy śnieżny dzień każdej zimy jest dla Twojego dziecka niczym jego urodziny.
Gdy tylko zobaczy pierwsze płatki śniegu, jest gotowe do akcji.
Rękawiczki, czapka, szalik i zanim mu powiesz, żeby zapięło kurtkę, jest już na zewnątrz. Wraca dopiero wtedy, gdy nosek zaczyna przypominać małą czerwoną piłeczkę, a dłonie nie są już w stanie ulepić śnieżki.

Ok, zawsze ma się siłę do ulepienia tej ostatniej, którą najbardziej lubi wycelować w Ciebie na środku salonu.

Jego ulubione święta to Boże Narodzenie?

Zajączki wielkanocne są słodkie. Malowanie pisanek może być zabawne.
Boże Narodzenie to jednak zupełnie inna historia i Twoje małe cudo każdego roku niecierpliwie odlicza dni do tych magicznych Świąt.

Musimy przyznać, że sami zaliczamy się do klubu największych fanów Bożego Narodzenia, a jakże! Chociaż generalne porządki w domu i debet na koncie po świątecznych zakupach każdego roku na chwilę zamieniają nas w Grincha, w efekcie jednak ogarnia nas świąteczna atmosfera.

Ciężko się jej oprzeć, kiedy widzimy blask lampek w małych oczkach. A i zapach grzanego wina nie jest nam obojętny.

Poszukiwania za idealnym świątecznym prezentem dobiegły końca!

„Magia nocy wigilijnej

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałaś twierdząco, mamy dla Ciebie super wiadomość.

Koniec z poszukiwaniem prezentów świątecznych, mamy ten idealny – prawdziwą świąteczną przygodę, w której Twoje dziecko jest głównym bohaterem.


Personalizowana książka „Magia nocy wigilijnej” wyśle je w niezapomnianą podróż ze Świętym Mikołajem!

„Miasteczko Śnieżnych Jeźdźców”

Nie matrw się, jeśli Twoją choinkę ubiera dwoje, troje czynawet CZWORO dzieci, zachwycisz ich personalizowaną zimową opowieścią „Miasteczko Śnieżnych Jeźdźców”

W tej puszystej przygodzie Święty Mikołaj wezwał Twoje dzieci z dziwnego powodu – nigdzie na świecie nie pada śnieg. Dzieciaki wyruszą na szaloną przygodę, poznają magiczne stworzenia i wreszcie uratują Święta!

To od Ciebie zależy, czy wybierzesz jedno z naszych ozdobnych opakowań czy luksusowe świąteczne pudełko! I spróbuj powstrzymać łzy radości, gdy dzieci rozpoznają się w książce.

Poznaj nasze personalizowane opowieści