NOWOŚĆ! Personalizowana książka dla rodzeństwa, która je zbliży jeszcze bardziej

Bez względu na to, ile mają lat, wszystkie dzieci mają coś wspólnego: każde chce być bohaterem. Rzeczywiście, wspaniale jest rozpoznać siebie na spersonalizowanej okładce swojej własnej przygody. Radość jest nawet dwa razy większa, gdy jest dwóch bohaterów – dlatego personalizowana książka dla rodzeństwa została przez nas zaczarowana i postanowiliśmy wysłać maluchy we wspólną podróż.

Jeśli nasze „Ptasie Eldorado” nadal pozostaje dla Ciebie kolejnym tytułem pośród dziecięcych pozycji książkowych, czas odsłonić przed Tobą całą jej wspaniałość. Musisz wiedzieć o niej, że…

Tematyzuje wspólnotę

Podobnie jak ptaki w stadzie, Twoje maleństwa lądują razem w tej bajce, jednak nie tylko one. W swojej pierzastej przygodzie spotkają wiele wspaniałych postaci, które nauczą ich, jak ważna jest wspólnota.

Na przykład trzy ogromne smoki, które bardzo się kłócą, ale kochają się jeszcze bardziej. Jest też dinozaur Rozalka, samotna królowa wyspy, która nigdy w życiu nie miała przyjaciela, oraz bocian Klekuś, który został porzucony przez własne stado.

Celebruje różnorodność

Nasz świat byłby nudny, gdybyśmy wszyscy byli tacy sami i tak samo jest w przypadku ptasiego świata. Klekuś, jedyny bocian, który nie je żab, Rozalka, jedyny ptak bez piór, a także Twoje dzieci wyróżniają się z pierzastego tłumu. Nazywa się je więc bezkręgowcami.

Po nauczeniu się bezcennej lekcji o przyjaźni, całe stado pofrunie razem – bardziej kolorowo niż kiedykolwiek wcześniej.

Jest pełna cudów

Ptasie Eldorado uzasadnia swoją nazwę – przygotowuje skarby dla twojego spragnionego przygód duetu.

Ptaki, które nie przestały biegać od 200 lat, ścigają się ścieżkami szalonych biegaczy, Pole Olbrzymich Jaj jest domem dla Słonioptaków, a zamiast trawy i kwiatów rosną pióra na Pierzastych Łąkach. W hotelu Złoty Dzwon latanie jest surowo zabronione, więc pływanie w basenie jest ulubioną rozrywką wszystkich.

Jest spersonalizowana

„Maaaaaaamoooo, ta postać wygląda zupełnie jak ja! Zobacz, jest też siostra!” Jeśli te krzyki właśnie oznaczały koniec twojej popołudniowej przerwy… przepraszamy.

Skopiowaliśmy twoje maluchy do bajki – teraz mają swoje sobowtóry, które są prawie tak samo słodkie jak oni. Na tylnej okładce czeka na nich zdjęcie, a na pierwszej stronie książki, bardzo osobista dedykacja ze zdjęciem, które zamieni tę przygodę w niezapomniane wspomnienie, nawet gdy dorosną.

Poznaj nasze personalizowane opowieści