PERSONALIZOWANA KOŁYSANKA

Księżycowa kołysanka

PERSONALIZOWANA KOŁYSANKA

Księżycowa kołysanka

Wtul się do tego ukochanego dziecka i przygotuj je do snu dzięki przygotuj je do snu za pomocą tej delikatnej, personalizowanej opowieści pełnej magicznych ilustracji i kojących, usypiających wierszy. Twój maluch nie chce spać, więc na barkach Pana Księżyca przemierza cały, calusieńki świat - od bieguna południowego po afrykańskie sawanny - i poznaje wielu małych przyjaciół, którzy również szykują się do snu. Każde spotkanie sprawia, że czuje się coraz bardziej senny, a w końcu głęboko ziewa -aaaa- i...zasypia.

Wiek: 0-6

Oprawa twarda, format kwadratowy, 26 stron

Zamów już dziś, a dostawa dotrze do Ciebie: 22. kwietnia - 25. kwietnia

129,90
Stwórz swoją książkę tutaj

Povratak a prethodni korak

Dowiedz się więcej o książce „Księżycowa kołysanka”

Księżycowa kołysanka – książka, która zna moje imię

Wpisz imię dziecka, stwórz jego wygląd i obserwuj, jak dzieje się magia. Książka zwraca się do Twojego maluszka bezpośrednio po imeniu i czułymi wersami zachęca do snu.

Uśpij dziecko podróżą dookoła świata

Twoje dziecko w opowieści nie może zasnąć, więc Pan Księżyc zabiera je w podróż dookoła świata. Po drodze spotyka małego pingwinka, żyrafę Zuzię, słonicę Tondę, małpkę Mię i niedźwiadka. Oni jednak też szykują się do snu. Chociaż Twój maluch chce się bawić, z każdym spotkaniem staje się coraz bardziej senny…

Personalizowana książka, która sprawia, że Twoje dziecko czuje się bezpieczne i kochane

Zasypianie to chwile zacieśniania więzi – czas, kiedy chcemy, aby nasze dziecko poczuło się bezpieczne i kochane. Ta personalizowana książka zwraca się do niego bezpośrednio po imeniu, opowiadając bajkę czułym wierszem. Aby wywrzeć jeszcze większe wrażenie, dodaj zdjęcie dziecka i napisz swoją osobistą dedykację.

Zaprojektowana dla małych rączek

Każdy egzemplarz książki „Księżycowa kołysanka” ma wymiary 216×216, słodki kwadratowy format, idealny dla małych rączek. Książka wydrukowana jest na grubym, wytrzymałym papierze i oprawiona w twardą okładkę, więc wytrzyma niestrudzone kartkowania i niezliczone usypiania.

Zamów już dziś, a Twoja książka dotrze w ciągu 9 dni roboczych!

Jak zamówić?

1. Dodaj dziecko do opowieści

2. Przekartkuj za darmo

3. Za darmo dodaj zdjęcie i dedykację

4. Zapakuj i wyślij

Częste pytania

Więcej magicznych, personalizowanych książek