COŚ NOWEGO DLA BABCI I WNUKÓW! Odkryj uniwersalny prezent, który zachwyci dzieci i sprawi, że babcia rozpłynie się ze szczęścia

„Gdzie zniknęła babcia?“ to nowa personalizowana książka dla babci i wnuków, która jeszcze bardziej zbliży do siebie babcię i jej ulubieńców

Babcia, babunia, babciunia, babusia – bez względu na to, jak ją nazywamy, ta osoba zawsze będzie odgrywała szczególną rolę w życiu dziecka i zajmowała szczególne miejsce w jego sercu. Dlatego postanowiliśmy przenieść tę miłość na okładkę najsłodszej i najzabawniejszej personalizowanej opowieści. Książka dla babci i wnuków, w której głównymi bohaterami są właśnie oni!

Poznaj wszystkie szczegóły dotyczące książki „Gdzie zniknęła babcia?”, która stanie się ulubioną lekturą i źródłem niekończącej się zabawy zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Przygotuj się na pełną przygód i szaleństwa wyprawę, która sprawi, że każde dziecko rozpłacze się ze śmiechu, a babcia ze szczęścia. Przedstawiamy kilka powodów, dlaczego „Gdzie zniknęła babcia?” to idealna książka dla babci i wnuków, do której zawsze będą chętnie wracać.

Idealny prezent na każdą okazję

Ta personalizowana książka to idealny prezent od babci dla wnuków lub od wnuków dla babci. Niezależnie od tego, czy z okazji urodzin, świąt, czy bez okazji – ta opowieść szczególnie zbliży najmłodszych i wywoła największy uśmiech na twarzy babci (i kilka łez radości).

Personalizacja jak nigdy dotąd!

Ta personalizowana książka to idealny prezent od babci dla wnuków lub od Po dzidziusiach, dzieciach w każdym wieku, rodzicach i przyjaciołach – w końcu przyszła kolej na babcie! Dlatego w akcji tej personalizowanej książki umieściliśmy właśnie babcię i 1, 2, 3, 4, 5, a nawet 6 wnuków. To największa jak dotąd liczba spersonalizowanych postaci!

W opowieści pojawi się zatem imię wnuka i dumnej babci, a także ilustrowane postaci, które są uderzająco podobne do prawdziwych osób. Co więcej, poza wyborem koloru włosów, skóry i rodzaju fryzury, po raz pierwszy pojawia się opcja wyboru budowy ciała ilustrowanej postaci. Babcia może być pulchna lub szczupła, aby jak najbardziej przypominała tę w rzeczywistości.

Genialna personalizacja potwierdza, dlaczego książka dla babci i wnuków „Gdzie zniknęła babcia?” to świetny wybór dla wszystkich pokoleń!

Opowieść ciepła niczym babcine uściski

To niezwykła i ciepła opowieść o wnukach, które sporządziły komunikat o zaginięciu swojej babci, ponieważ nagle zniknęła bez śladu. Gdzie może być babcia?
Dzieci zaczynają używać swojej bujnej wyobraźni, aby odkryć, co mogło się wydarzyć, a każdy kolejny scenariusz jest bardziej szalony od poprzedniego. Podczas tych poszukiwań odkrywają, dlaczego ich babcia jest najlepszą babcią na świecie.

Zamień szaloną historię w najpiękniejsze wspomnienie…

…dodając kropelkę magii do książki dla babć i wnuków! Wstaw zdjęcie babci z jej ulubionymi maluszkami i najsłodszą dedykację, którą babcia będzie czytała na okrągło.

Najlepsza babcia zasługuje na najlepszy prezent…

…dlatego do tej personalizowanej książki dla babć i wnuków możesz również dobrać uroczą kartkę! Kartka wyrażająca miłość do babci jest idealna na każdą okazję, a kartka urodzinowa z pewnością sprawi, że ten wyjątkowy dzień dla babci lub dziecka stanie się jeszcze piękniejszy.

Poznaj nasze personalizowane opowieści