Jak przyszedłem na świat?

„Jak przyszedłem na świat” laureatem konkursu „Świat przyjazny dziecku”

Nagroda, z powodu której jesteśmy szczęśliwi i dumni!

Z ogromną dumą i radością chcieliśmy Was poinformować, że nasz bestseller „Jak przyszedłem na świat?” został wyróżniony spośród prawie 400 zgłoszeń w 20. edycji Konkursu „Świat przyjazny dziecku”. To wyjątkowy i najstarszy projekt Komitetu Ochrony Praw Dziecka, którego celem jest wspieranie rodziców w wyborze najbezpieczniejszych i spełniających najwyższe standardy produktów czy usług dla dzieci.

Razem stwarzamy świat przyjazny dzieciom

Razem, bo to właśnie my stwarzamy świat dla dzieci, my wybieramy czym się bawią, w jakich aktywnościach biorą udział, co oglądają i czytają. Komitet Ochrony Praw Dziecka bardzo ułatwia rodzicom proces dobrego wyboru treści dostępnych dla dzieci.

Dlaczego zdecydowaliśmy się wziąć udział w konkursie?

Komitet Ochrony Praw Dziecka jest organizacją pozarządową o charakterze służby społecznej, nie przynoszącej zysków, która między innymi wspiera dzieci darmową pomocą prawną i psychologiczną. Misją naszej firmy jest inspirowanie dzieci i jednoczenie rodziny poprzez zachęcanie czytelników do tworzenia jak największej ilości wspomnień podczas czytania i spędzania wartościowego czasu ze swoimi dziećmi.

RAZEM wspieramy dzieci w prawidłowym rozwoju

Od dawna wiadomo, że czytanie książek zwiększa inteligencję oraz wydolność mózgu. U dzieci jest to wyjątkowo ważne ponieważ nie tylko rozwija ono zdolności językowe i wyobraźnię, ale także pomaga w wychowaniu dzieci, poprzez przekazywanie prawidłowych wzorców zachowań i rozwija je społeczno-emocjonalnie.

Dlatego właśnie uważamy, że czytanie maluchom jest niezywkle ważne w prawidłowym rozwoju. Bardzo się staramy, aby personalizacja jak i same książeczki były na najwyższym poziomie. Teraz możemy pochwalić się poleceniem Kapituły Konkursu (psychologów, pedagogów i autorów książek dla dzieci).
Pod linkiem możesz przekartkować, przeczytać i zobaczyć całą książeczkę!

Poznaj nasze personalizowane opowieści