MAGICZNI PISARZE DORADZAJĄ

Co dać dziecku na urodziny? Stworzyliśmy NAJLEPSZY PRZEWODNIK prezentowy!

Przedstawiamy 4 złote zasady, które ułatwią Ci kupowanie prezentów urodzinowych dla najmłodszych!

Kupowanie prezentów urodzinowych dla dzieci bywa nie lada wyzwaniem, ponieważ często zdarza się, że prezenty lądują w zapomnianym stosie, zbierając kurz. Jak uniknąć takiego scenariusza? Mamy rozwiązanie! Dajemy Ci 4 najlepsze wskazówki dotyczące kupowania prezentów. Niezależnie od tego, czy chcesz podarować jeden wielki prezent, czy kilka drobiazgów, przestrzegaj tych zasad, a na pewno się nie pomylisz.

1. SPEŁNIJ ŻYCZENIE

Pierwsza zasada jest prosta – daj dziecku to, czego chce. Słuchaj go uważnie, może Ci powiedzieć, co chciałby dostać.
Jeśli jesteś zdany na siebie, weź pod uwagę wiek dziecka i jego zainteresowania. Zabawki są zawsze bezpiecznym wyborem, ale dzieci zwykle szybko się nimi nudzą, dlatego radzimy spróbować znaleźć aktywność, która zainteresuje Twoje dziecko. Podaruj mu dzień w sali zabaw, lekcję jazdy na łyżwach, wycieczkę do wesołego miasteczka, bilety do ZOO lub nową bajkę w kinie. Możliwości są nieograniczone, a satysfakcja gwarantowana.

2. PODARUJ COŚ PRZYDATNEGO

Jeśli nie możesz dowiedzieć się, czego chce dziecko, daj mu to, czego potrzebuje.
Na przykład, jeśli zbliża się nowy rok szkolny, daj mu nowy tornister. Jeśli natomiast zapisał się na nową aktywność fizyczną – będzie potrzebował nowego sprzętu sportowego. W ten sposób będziesz mieć pewność, że prezent na urodziny będzie dla dziecka korzystny.

3. PODARUJ KSIĄŻKĘ

„Książki są najlepszymi prezentami, ponieważ zawierają w sobie zupełnie nowy świat, a dużo taniej jest kupić komuś książkę niż dać w prezencie cały świat.”
-N. Gaiman

Kto by się nie zgodził z tym cytatem? Jeśli o nas chodzi, książki są naprawdę idealnym prezentem, to zawsze bezpieczna opcja – to coś, co zatrzymuje się na zawsze i nigdy nie wyrzuca. Zabawki przychodzą i odchodzą, jednak książki zostają na zawsze. Jedną z zalet książki jest to, że można w niej napisać osobistą dedykację, co nadaje książce dodatkowej wartości emocjonalnej.
Jako nowość na rynku pojawiły się personalizowane książki, które z pewnością zachwycą wszystkich, którzy je otrzymają. Jeśli więc nie wiesz, którą książkę kupić, podaruj dziecku bajkę urodzinową, w której to ono jest głównym bohaterem.

„Wszystkiego najlepszego z okazji nieustających urodzin” to fantastycznie zabawna personalizowana bajka o samym solenizancie. Możesz wpisać imię i wiek dziecka w książce, ale także stworzyć jego postać, która nieodparcie będzie go przypominać. Dodatkowo można wstawić spersonalizowaną dedykację oraz dwa zdjęcia. Te wyjątkowe szczegóły sprawią, że prezent będzie oryginalny, a dzięki książce umożliwisz swojemu maluchowi podróż do świata pełnego przygód, którego na pewno nigdy nie zapomni.

4. PODARUJ UBRANIA

Ubranka mogą być praktycznym, ale i bardzo zabawnym prezentem na urodziny, zwłaszcza jeśli wiesz, co lubi dziecko. Na przykład dla dziewczynki może to być kolorowa sukienka, w której poczuje się jak księżniczka, a dla chłopca koszulka z ulubioną postacią z kreskówek. Mimo to dzieci wyrastają z ubrań w mgnieniu oka, więc pamiętaj, że jest to jeden z prezentów, na który nie powinieneś wydawać dużej sumy pieniędzy.

Na koniec mamy bonusową wskazówkę – cokolwiek podarujesz na urodziny, upewnij się, że w dziecku wywoła tylko z pozytywne emocje, uśmiech na jego twarzy i co najważniejsze – że prezent będzie z serca.

Poznaj nasze personalizowane opowieści