CO PODAROWAĆ NA CHRZEST ŚWIĘTY

Chrzest Święty! Odkryj prezent dla dziecka, który wzruszył tysiące nowo upieczonych rodziców

Prawdopodobnie jesteś tutaj, ponieważ otrzymałeś zaproszenie na Chrzest Święty małego aniołka. Świeca i koszula już gotowe, restauracja zarezerwowana, dzwony kościelne już biją. Dzień zbliża się niesamowicie szybko. Ale… co podarować na tę wyjątkową okazję?

Chrzest Święty to ważny dzień w życiu dziecka, w którym szczególnie odczuwa się znaczenie rodziny i bliskich. Dlatego ważne jest, aby podarować coś wyjątkowego i wzruszającego – coś, co jeszcze bardziej połączy rodzinę.

Poniżej zdradzamy wszystko o wyjątkowym prezencie na Chrzest, który wzruszy rodziców i zachwyci maluszka!

Najpiękniejszy prezent na Chrzest Święty

Nawet ptaki na drzewie wiedzą, że książka jest uniwersalnym prezentem. A jeszcze lepiej, jeśli jest spersonalizowana.

Rymowana bajka „Jak przyszedłem na świat?” to najpiękniejszy prezent na Chrzest. Dlaczego? Bo są w nim główni bohaterowie – mama, tata i dziecko.

Dlaczego właśnie ta książka?

Wiemy, nad czym się zastanawiasz – co sprawia, że ​​ta książka jest tak wyjątkowa?

W bajce są bohaterowie, którzy noszą imiona dzieci i rodziców, a także możesz stworzyć ilustrowane postacie w książce, które wyglądają dokładnie jak oni.

Dowcipna i wzruszająca historia

Oprócz spersonalizowanych postaci książka zawiera również wspaniałą historię.

To bajka, która w ciepły, ale i zabawny sposób zdradza, jak naprawdę dzieci przychodzą na świat: według specjalnego przepisu ze specjalnej książki kucharskiej. Głównymi składnikami przepisu są oczywiście mama i tata.

Ale nie martw się, tworzenie książki to nie męka, ale proces składający się z zaledwie kilku prostych kroków!

Pamiątka na lata

W książce można umieścić dwa zdjęcia rodziny, a w dedykacji, która zostanie wydrukowana na pierwszej stronie, można napisać piękne życzenia na Chrzest Święty.

To sprawi, że ta książka będzie nie tylko wspaniałym prezentem, ale także najpiękniejszą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Wersja dla bliźniaków

Jeśli rodzina wzbogaciła się podwójnym pakietem szczęścia, książka jest dostępna również w wersji dla bliźniaków.

Na okładce będą ich imiona i postaci, a głównymi bohaterami książki będą mama i tata. Efekt jest tak słodki, że wzruszy świeżo upieczonych rodziców do łez.

Cała rodzina w bajce

Tak – cała! Wspomnieliśmy już, że głównymi bohaterami tej opowieści są rodzice i dziecko, ale można też zawrzeć w opowieści 10 imion osób bliskich dziecku.

W ten sposób drugoplanowi bohaterowie opowieści mogą zostać dziadkami, braćmi i siostrami, wujami, wujkami i ciotkami – ale także rodzicami chrzestnymi.

Ta ciepła bajka będzie wielokrotnie czytana przez rodzinę i stanie się ulubioną lekturą w domowej biblioteczce! Spersonalizuj książkę w kilku krokach i wyróżnij się najbardziej oryginalnym prezentem na Chrzciny!

Poznaj nasze personalizowane opowieści