POSZUKIWANIE PREZENTÓW: 6 problemów, z którymi wszyscy się borykamy, a my mamy rozwiązanie!

Przedstawiamy 6 najczęstszych problemów związanych z poszukiwaniem prezentów oraz jedno proste i niepowtarzalne rozwiązanie.

Jeśli Ty też męczysz się za każdym razem, gdy musisz podarować coś wyjątkowemu dziecku, witaj w klubie. Ale nie martw się, mamy proste rozwiązanie problemów, które do tej pory wybrały tysiące mam.

1. Nie mam inspiracji, a chcę podarować coś wyjątkowego

🤩 ROZWIĄZANIE:

Jeśli nas pytasz (a wierzymy wielu innym ludziom), dobra książka to uniwersalny, doskonały prezent. A które dziecko nie chciałoby mieć książki, w której jest głównym bohaterem zabawnych przygód? Książki Magicznego pióra są całkowicie personalizowane. Oznacza to, że imię dziecka pojawia się w całej bajce, a główny ilustrowany bohater książki będzie go nieodparcie przypominał. Książeczkę tworzysz Ty – wpisujesz imię dziecka i innych postaci oraz wybierasz inne spersonalizowane drobiazgi – płeć, kolor skóry, włosów, oczy, fryzurę, okulary i wiele innych uroczych detali.

2. Chcę podarować coś, czego nie podaruje mu nikt inny

🤩 ROZWIĄZANIE:

Czytaj powyżej! 👆 Każda z naszych personalizowanych książek jest zupełnie wyjątkowa. Do książeczki można wstawić dwa zdjęcia dziecka oraz specjalną dedykację, w której można wyrazić najlepsze życzenia i najcieplejsze emocje. Te szczegóły sprawią, że książka będzie wyjątkowa, a tym samym zapewni prezent, którego nikt inny nie będzie miał i nikt inny go nie przebije. 😉

3. Chcę podarować coś pożytecznego, z czego rodzice też mogą się cieszyć

🤩 ROZWIĄZANIE:

Wspólne czytanie książek to cudowny sposób na zbliżanie się z dzieckiem, a w książkach, w których cała rodzina może być częścią opowieści, poczucie więzi staje się jeszcze silniejsze. Personalizowane książki Magicznego pióra to zabawne i edukacyjne bajki przygodowe, które wzmacniają dzieci, budują pewność siebie, rozwijają wyobraźnię i jednoczą rodziny.

4. Chcę dać coś, co pasuje do okazji i wieku dziecka

🤩 ROZWIĄZANIE:

Niezależnie od tego, czy jest to prezent dla noworodka, dziecka w wieku przedszkolnym, czy już dużego ucznia, w ofercie znajdziecie książeczkę na każdy wiek i na każdą okazję. Nasz bestseller „Jak przyszedłem na świat?” to idealny prezent na narodziny dziecka, chrzest lub pierwsze urodziny. „Wszystkiego najlepszego z okazji nieustających urodzin!” to super zabawny prezent urodzinowy dla dzieci (i dorosłych 😉). Najmłodsi będą również zachwyceni świątecznymi personalizowanymi książkami, a także książkami dla rodziców i dzieci, rodzeństwa, przyjaciół, bliźniaków – dla każdego.

5. Chcę podarować coś, co ma trwałą wartość

🤩 ROZWIĄZANIE:

Personalizowane książki Magicznego pióra to nie tylko zabawne i oryginalne prezenty, ale także wspaniałe, wieczne pamiątki z dzieciństwa przypominające o osobie, która podarowała książkę. I czy nie to jest najważniejsze? 😊

6. Nie mam czasu na chodzenie po sklepach

🤩 ROZWIĄZANIE:

Po ten prezent nie będziesz musiał błąkać się bez celu po sklepach – wystarczy wejść do sklepu internetowego i w kilku krokach wybrać książkę, stworzyć i zamówić. I to wszystko! Pakiet szczęścia dociera w ciągu 8 dni roboczych, gotowy do podarowania. Ponadto Magiczne pióro pozostanie Twoim wyborem nr 1 przy wyborze prezentów, ponieważ ceni i nagradza wszystkich lojalnych klientów swoją lojalnością. Na każda kolejną książkę dostaniesz 10% zniżki, a co piąta książka jest całkowicie darmowa!

Wybierz idealną książkę dla wyjątkowego dziecka w swoim życiu, umieść go w bajce i niech magiczna przygoda się rozpocznie!

Poznaj nasze personalizowane opowieści