UWAGA – zbliżają się łzy radości! Odkryj prezent, który wzruszy tatę i wywoła uśmiech na twarzy dziecka

Co podarować temu najbardziej wyjątkowemu mężczyźnie? Mamy najoryginalniejszą odpowiedź na to pytanie – zajrzyj i dowiedz się, o co chodzi!

Dla wielu kupowanie prezentów dla Taty to szczególne wyzwanie. Wierzymy, że czasem borykasz się również z pytaniem, co podarować temu najbardziej wyjątkowemu mężczyźnie, zwłaszcza jeśli chcesz, aby ten prezent był oryginalny i niepowtarzalny. Dlatego poniżej proponujemy rozwiązanie – idealny spersonalizowany prezent dla taty i dziecka, który jeszcze bardziej zbliży ten duet.

Personalizowana opowieść o tacie i dziecku

Tatowie są prawdziwymi superbohaterami, a my mamy prezent, który to uwieczni. Umieść tatę i dziecko w personalizowanej opowieści, gdzie to właśnie oni będą głównymi bohaterami – na bank! Skarb taty to opowieść, która zachwyci malucha, a u taty wywoła łzy radości (chociaż pewnie będzie twierdził, że coś mu wpadło do oka 😉). W ten sposób zafundujesz temu wyjątkowemu duetowi mnóstwo niezapomnianych wspólnych chwil i wieczną pamiątkę ich nierozerwalnej więzi.

Umieść tatę i dziecko w spersonalizowanej historii, w której to oni są głównymi bohaterami!
Poniżej odkryj szczegóły, które pokażą Ci, że ta książka jest najlepszym prezentem dla taty i dziecka!

Wstaw imiona i postaci w kilku krokach

Tworzenie książki jest niezwykle proste, a jednocześnie zabawne, więc możesz w to włączyć maluszka. Wstaw imiona taty i dziecka, i stwórz ilustrowane postaci. Tata ma wąsy, siwe włosy i niebieskie oczy, a może jest brązowookim, łysym mężczyzną z brodą? Ty wybierasz! Tatę będzie przytulać na okładce jego mały skarb – również uderzająco podobny do dziecka. Tego prezentu dla taty nikt nie przebije!

Niezapomniane wspomnienie

Gdy tata otworzy pierwszą stronę książki, spotka go kolejna niespodzianka! Do personalizowanej opowieści możesz dołączyć specjalną dedykację oraz dwa zdjęcia taty i dziecka. To wszystko sprawi, że prezent w postaci cudownej personalizowanej książki stanie się najpiękniejszym wiecznym wspomnieniem.

Prezent, który jest od razu gotowy do wręczenia

Jeśli chcesz, możesz zapakować książkę w najsłodszy papier ozdobny, wprowadzając dodatkowy element magii, możesz też dobrać kartkę z życzeniami dla naaaaaajlepszego taty na świecie. Niech dziecko narysuje coś szalonego i napisze imię taty. Obserwujcie, jak serce taty rozpływa się, a uśmiech staje się coraz szerszy.

Przygoda, która zbliża

Każdy tata uważa swoje dziecko za największy skarb i dla niego byłby w stanie przepłynąć najbardziej szalone oceany (nawet Czarytlantyk!). To opowieść właśnie o tym – szalonej wyprawie pewnego kochającego taty i dziecka o niezwykle bujnej wyobraźni. To niezapomniana przygoda, do której zarówno tata, jak i dziecko będą powracać jeszcze wiele razy.

Poznaj nasze personalizowane opowieści