Dekoracje urodzinowe DIY na niezapomnianą zabawę: oto 5 superpomysłów

Godzinami googlujesz dekoracje urodzinowe DIY i oglądasz piękne zdjęcia... Nie możesz się jednak zabrać do pracy! Nie martw się, po to tu jesteśmy. Magiczni Pisarze znaleźli 5 świetnych dekoracji DIY, które z łatwością wykonasz i zachwycisz wszystkich gości. Małych i dużych!

1. Niech wszystko słodkie stanie się jeszcze słodsze

Do wykonania tej najsłodszej dekoracji potrzebujesz jednej najsłodszej fotki swojego maleństwa. Wydrukuj ją w kilku egzemplarzach, w zależności od liczby gości. Przygotuj też klej, papier kolorowy, z którego wykonasz najsłodsze czapeczki, a także ozdobne patyczki lub słomki, do których przykleisz swoje dzieło. I gotowe! Jesteśmy pewni, że ta dekoracja wywoła uśmiech na każdej twarzy.

2. Spersonalizuj imprezę za pomocą swoich ulubionych motywów

Samochodziki, kwiatuszki, a może postać Olafa? Ulubione zabawki i postaci Twojego malucha to kolejne dekoracje urodzinowe DIY, które zachwycą każdego. Zarówno małego solenizanta, jak i jego przyjaciół.

Motywy, które chcesz zamienić w dekoracje urodzinowe DIY, możesz narysować na grubszym białym papierze lub wydrukować. Będą jeszcze słodsze, jeśli poprosisz swoje dziecko o pomoc! Razem możecie je pokolorować i dodać brokatu.

Na odwrocie każdego z nich umieść taśmę klejącą i poprzyklejaj je w pomieszczeniu, gdzie odbywa się impreza. Jeśli jest urządzana w plenerze, motywy możesz połączyć cienkim sznurkiem, ozdobną wstążką lub grubszą nitką. Możesz zawiesić całość na tarasie lub wokół stołu, gdzie odbywa się to najważniejsze…

Zdmuchiwanie świeczek!

3. Urodzinowa szarfa DIY z imieniem

Może być jedna, tylko dla głównego bohatera urodzin – solenizanta lub solenizantki. Lub… Jeśli masz wiecej czasu, możesz zrobić papierowe szarfy z imionami dla wszystkich zaproszonych. W ten sposób ekipa szybciej się pozna, wszyscy goście poczują się wyjątkowo, a poza tym każdemu z nich pozostanie sympatyczna pamiątka z cudownego dnia!
Do wykonania szarfy potrzebujesz papieru, flamastrów lub markerów, nożyczek i dobrego kleju! Wytnij kształt szarfy, a następnie udekoruj ją kolorami według własnego uznania i napisz imię. Na koniec sklej lub zszyj krawędzie. I to wszystko!

4. Dekoracyjne kolorowe flagi

Kolory, kolory i jeszcze raz kolory! Zamień zwykłe białe ściany w magiczną różnobarwność za pomocą:

💫 papieru kolorowego lub kolorowego bloku technicznego
💫 papierowych pasków
💫 zwykłego kleju

Wytnij paski papieru o grubości 3 cm i złóż na pół. Wytnij krawędzie w kształcie jak poniżej lub w dowolnym wybranym przez siebie kształcie. Daj upust fantazji! 😀 Rozprowadź klej na papierowym pasku i umieść na nim swoje małe dekoracje DIY. Przyklej w ten sposób wszystkie. Im więcej kolorów, tym lepiej!

5. Zwieńczenie imprezy: urodzinowa piniata DIY

Przygotuj stos cukierków, prezencików i innych małych słodkich cudów, którymi wypełnisz swoje arcydzieło DIY! Tutaj pokażemy Ci przykład, jak zrobić piniatę w kształcie ulubionego letniego przysmaku. Najlepiej, jeśli nie będziemy się rozpisywać! Wszystkiego się dowiesz z poniższego zdjęcia, a my przekażemy Ci najważniejsze szczegóły.

Do wykonania piniaty potrzebujesz:
💫 kartonu
💫 nożyczek
💫 kleju
💫 taśmy klejącej
💫 konfetti, ozdobnych karteczek i motywów, którymi ją udekorujesz

Wiemy, że na następną imprezę piniatę zrobisz na pewno. Mamy nadzieję, że inne pomysły też „wpadły Ci w oko”. Puść wodze fantazji i nie zapomnij – najważniejsza jest dobra zabawa!

Poznaj nasze personalizowane opowieści