IDEALNY ŚWIĄTECZNY PREZENT DLA MALUCHA

Nie wiesz co podarować dziecku, które ma wszystko? Mamy świetny pomysł – przygodę ze Świętym Mikołajem!

Co podarować dziecku, które ma już wszystko, czego potrzebuje? Wyślij je w niezapomnianą podróż ze Świętym Mikołajem, której nigdy nie zapomni!

Nie ulega wątpliwości, że wybór prezentu, który oczaruje dzisiejsze dzieci, nie należy do łatwych zadań. Pewnie podobnie jak inni rodzice masz problem ze znalezieniem czegoś, co zachwyci Twoje dziecko.
Właśnie dlatego Magiczne Pióro stworzyło idealny świąteczny prezent, który z pewnością przyćmi wszystkie pozostałe – personalizowaną opowieść „Magia nocy wigilijnej” opowiadającą o tym, jak Twoje dziecko wyrusza w niezapomnianą podróż ze Świętym Mikołajem.

Dowiedz się, dlaczego ta magiczna bajka to idealny świąteczny prezent, dzięki któremu Twój maluszek zapamięta te święta na zawsze!

6 powodów, dla których personalizowana książka „Magia nocy wigilijnej” jest najpiękniejszym prezentem świątecznym

1. OPOWIEŚĆ JEST W PEŁNI PERSONALIZOWANA
Czy może być coś piękniejszego od przeuroczej świątecznej opowieści przygodowej? Tak – opowieść, w której Twoje dziecko jest głównym bohaterem! Możesz umieścić w bajce jego imię i nazwisko, a także wybrać cechy wyglądu ilustrowanej postaci, dzięki czemu będzie Ci nieodparcie przypominać Twojego malucha. Tym samym podarujesz dziecku coś nieprawdopodobnego – noc wigilijną z samym Świętym Mikołajem.

2. IDEALNE POŁĄCZENIE PRAKTYCZNEGO I ZABAWNEGO PREZENTU
Rodzice myślą, że zwykle muszą wybierać między praktycznym a zabawnym prezentem. Jednak dzięki naszej personalizowanej bajce ten dylemat znika. Jak powszechnie wiadomo, czytanie dzieciom pobudza ich wyobraźnię i kreatywność, poszerza słownictwo i wiedzę o świecie oraz rozwija zdolności językowe i umiejętność słuchania. „Magia nocy wigilijnej” będzie więc dla Twojego najdroższego i najmłodszego członka rodziny źródłem niekończącej się zabawy, a Wasze wspólne czytanie znacząco wesprze jego rozwój. Czyż to nie idealne połączenie? 😉

3. ZABAWNA OPOWIEŚĆ PRZYGODOWA
Nie byłoby w porządku, gdybyśmy tak zachwalali tę świąteczną bajkę, a nie zdradzili, o czym opowiada. „Magia nocy wigilijnej” odkrywa tajemnicę orkiestry grającej przez całą wigilijną noc kołysankę, która usypia wszystkich ludzi na świecie. To właśnie ona zapewnia Świętemu Mikołajowi ochronę przed ciekawskimi spojrzeniami dzieci i tym samym pomaga w zachowaniu magii Bożego Narodzenia.
Co się jednak stanie, jeśli jedno dziecko nie zaśnie? A co, jeśli to właśnie Twoje dziecko?
Jest tylko jeden sposób, by poznać odpowiedzi na te pytania! 😉

4. PRZEPIĘKNE ILUSTRACJE
Książka zawiera nie tylko przeuroczą historię, ale także ilustracje, które wzbogacają treść i pozwalają w pełni poczuć magię świąt. Zobaczysz Świętego Mikołaja i jego wiernych pomocników – pingwina Gwinka, papugę Arka, wieloryba Tomasza, słodkie renifery i tego najważniejszego bohatera całej historii – swoje dziecko! Ilustrowana postać dziecka w książce będzie miała taki sam kolor włosów i oczu jak Twój maluch, a Ty możesz nawet dopasować fryzurę czy dodać okulary, jeśli je nosi. Istnieje mnóstwo opcji personalizacji, a efekt to wyjątkowa ilustrowana postać, która nieodparcie przypomina Twoje dziecko.

5. MOŻESZ WSTAWIĆ ZDJĘCIA I DEDYKACJĘ
Książka zawiera nie tylko przeuroczą historię, ale także ilustracje, które wzbogacają treść i Cóż by to była za idealna książka bez dedykacji? Do „Magii nocy wigilijnej” możesz wpisać najpiękniejsze życzenia świąteczne, a my wydrukujemy je na pierwszej stronie książki. Wstaw zdjęcie dziecka, które będzie doskonałym dopełnieniem całości – zostanie wydrukowane wraz z dedykacją. Właśnie to sprawi, że będzie idealnym świątecznym prezentem!

6. NAJPIĘKNIEJSZA PAMIĄTKA
Najsłodszy powód pozostawiliśmy na koniec. Wszyscy miłośnicy słowa pisanego wiedzą bowiem, że książki należy szanować, a z tymi wyjątkowymi opowieściami są związane wieczne wspomnienia o ukochanych osobach i pięknych chwilach. Dlatego to nie tylko spersonalizowana opowieść, ale także pamiątka, która sprawi, że dziecięcy świąteczny nastrój i magia świąt będą trwać na zawsze.

Więc przejrzyj książkę, spersonalizuj ją i stwórz wieczną pamiątkę dla swojego dziecka!

Poznaj nasze personalizowane opowieści