Wszystkiego najlepszego z okazji nieustających urodzin!

6 faktów o NAJLEPSZYM PREZENCIE NA URODZINY, który przyćmi każdą zabawkę!

Obiecujemy, że już po pierwszym fakcie przekonasz się, że to najdoskonalszy i najbardziej unikatowy prezent urodzinowy!

Urodziny to dla dzieci wielka rzecz i każdego roku dokładamy starań, by znaleźć idealny prezent na urodziny. Możesz zasypywać swoje dziecko zabawkami, które wylądują porozrzucane po całym domu, albo też wybrać coś, co ma trwałą wartość.

Dlatego podaruj maluchowi personalizowaną opowieść, w której to on jest głównym bohaterem. Personalizowana książka „Wszystkiego najlepszego z okazji nieustających urodzin!” z pewnością zachwyci każdego solenizanta. Poniżej przedstawiamy 6 fantastycznych faktów, które przekonają Cię, że to naprawdę najlepszy prezent ze wszystkich.

1. Książka jest całkowicie spersonalizowana

Kiedy mówimy, że książka jest spersonalizowana, własnie to mamy na myśli. Na początek możesz wpisać imię solenizanta i jego cyfrę lat. Ponadto ilustrowany bohater z książki będzie nieodparcie przypominał małego solenizanta.

Za pomocą kilku kliknięć w zabawny sposób wykreuj postać, która pojawi się na okładce i w samej książce. Wybierz i świeczkę w kształcie numeru urodzin dziecka. To wszystko! Okładkę najsłodszej urodzinowej książki zdobi teraz jego imię i postać, a na torcie pojawi się świeczka z jego liczbą lat. Prawdziwy sztos, co nie?

2. Superzabawna przygoda

Które dziecko nie chciałoby, aby jego urodziny trwały wiecznie? Teraz to możliwe! W tej fantastycznie zabawnej, personalizowanej opowieści jedno życzenie pewnego dziecka przenosi je do świata, w którym wszystko jest możliwe – nawet świętowanie jego nieustających urodzin. Ale jak zakończy się ta przygoda? Nie chcemy Ci zdradzać wszystkiego, przekartkuj książkę bezpłatnie, a dowiesz się wszystkiego!

3. Wrzuć dwa zdjęcia solenizanta

Poza ilustrowanym bohaterem możesz umieścić w opowieści dwa zdjęcia dziecka. Jedno wydrukujemy na pierwszej stronie książki, a drugie na tylnej okładce. Fotki solenizanta uczynią ten prezent urodzinowy naprawdę unikatowym i ekstrawyjątkowym.

4. Wpisz osobistą dedykację

Aby ta personalizowana opowieść stała się w PEŁNI SPERSONALIZOWANA, możesz do niej wpisać dedykację. Napisz najlepsze życzenia urodzinowe i wyjątkową wiadomość dla solenizanta. To już nie będzie po prostu zwykła opowieść, ale przecudowne, wieczne wspomnienie, przywołujące ulubiony dzień Twojego dziecka w roku.

5. Nawet zapakujemy za Ciebie ten prezent

Teraz, kiedy najlepszy prezent na urodziny jest już gotowy, trzeba go zapakować. Nie martw się, i o tym pomyśleliśmy. Nie musisz się męczyć z papierem i wstążkami, wybierz nasze przeurocze, ozdobne opakowanie urodzinowe i prezent jest gotowy do wręczenia.

6. Dotrze na Twój adres w ciągu 8 dni roboczych

Zwykle odkładamy kupno prezentu na urodziny na ostatnią chwilę. Nie musisz się jednak martwić, najlepszy prezent dla maluszka dostaczamy superszybko. Stwórz personalizowaną książkę, zamów w swoim zaciszu domowym, a prezent dotrze pod Twoje drzwi w ciągu zaledwie 8 dni roboczych.

Jednak nie czekaj, stwórz najlepszy prezent urodzinowy już teraz i przygotuj dla dziecka NIESKOŃCZENIE ZABAWNĄ imprezę urodzinową, która na długo pozostanie w jego pamięci

Poznaj nasze personalizowane opowieści